Иновативни фризури со пунџа

Фризурата ‘пунџа’ е хит веќе долго време а стилистите сеуште не можат да се заситат од неа па постојано пронаоѓаат нови иновативни начини како да го направат нејзиниот изглед што по шик и необичен. Доколку и вие ја обожавате оваа безвременска и елегантна фризура но сакате да и дадете нов имиџ кој нема да изгледа премногу „клише“, тогаш погледнете ја галеријата подолу каде ви споделуваме неколку впечатливи стилови на пунџа со кои сигурно вашата коса нема да изгледа здодевно.
Коментари

коментари