Ирина Шајк блесна на црвениот тепих

Бројни славни убавици го окупираа црвениот тепих во Лондон на “Royal Albert Hall” кога беше одржано традиционалното доделување на наградите “Fashion”.

Дел од настанот беа Каја Гербер, Рита Ора, Ешли Грахам, Пинк, Карли Клос, Селена Гомез, Хејли Болдвин, Селена Гомез и многу други. Но,најмногу внимание привлече руската убавица, Ирина Шајк.

Ирина беше облечена во сребрено-бел фустан со длабок изрез и деколте. Својот изглед го надополни со прекрасни сребрени сандали, високо коњско репче и нежна шминка.
Коментари

коментари