Ирина Шајк ја промовира веселата празнична колекција на Reserved

Полскиот моден бренд Reserved ја претстави својата празнична колекција во чија главната улога ја има убавицата Ирина Шајк.

Тренди празничната колекција изобилува со супер шик забавни парчиња наменети за веселите забави оваа сезона. Фокусот е кон мини фустаните со женствени кроеви и дезени. Целокупната магија брендот ја надополни со мини кампања во која познататата манекенка танцува на песната “Jingle Bells” заедно со уште неколку нејзини колеги.
Коментари

коментари