Фото: Сите очи беа вперени во Ирина Шајк

На забавата по Оскарите на црвениот тепих главна ѕвезда дефинитивно беше руската убавица Ирина Шајк, која откако неодамна ја раскина врската со Роналдо ја користи секоја прилика да му покаже на фудбалерот што изгубил…
Коментари

коментари