Изненадете го вашиот сакан со слатки подароци за Денот на вљубените

 Ситно броиме со најцрвениот, најсрцкастиот, најмагичниотден, Денот на вљубените, денот на љубов, чоколатца, вино и рози.

Овој убав ден  е одличен да ја разбудите креативноста и да создадете ваши мали љубовни ремек дела. Направете го најубавиот подарок со кој ќе ја изненадите вашата сакана личност. А што ги поврзува луѓето подобро од храна? За овој Ден на вљубените изненадете ја вашата сакана личност со сладок подарок: чоколадна кутија, карамел пита со јаболка во форма на ружа, црвени бомбици или букет ружи од капкејкс.

Погледнете го видеото за да дознаете како да ги направите.
Коментари

коментари