Џенифер Лопез блесна во фантастична комбинација

Џеј Ло со својата појава секогаш е во центарот на вниманието, а така беше и при пристигањето во шоуто на Џими Кимел, за чие гостување пејачката избра црвен фустан кој ги потенцираше нејзините облини.

45-годишната ѕвезда на шоуто пристигна во припиен фустан од модниот бренд Preen и црвени обувки од Casadei.
Коментари

коментари