Кајли Џенер го објави името на ќерката со преслатка фотографија од неа

Со преслатка фотографија, новата млада мајка го објави името на својата ќерка. 

Држејќи го прстот на мама, малата облечена во розево и стара само пет дена го освои интернетот, а Кајли во описот на сликата го стави само зборот Stormi, што е веројатно и името на нејзината ќерка.

 

stormi ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on
Коментари

коментари