Кајли Џенер се пофали со подарокот по повод породувањето, вреден 1.4 милиони долари

Бидејќи чинот на раѓање дете е навистина тежок, 19 годишната релити ѕвездата и мејкап гигант „заслужила“ подарок, секако ништо под 1 милион долари.

Таа на социјалните мрежи се пофали со нов автомобил, лимитирана едиција на Ferrari, црно Ferrari La Ferrari кое си го подигнала директно од салонот.

 

picking up my new bitch

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Можеби автомобилот не е воопшто практичен за возење на новороденче, но само 500 парчиња беа направени од овој автомобил. Се уште не е јасно дали новата мајка сама си го купила подарокот или пак тоа го сторил Травис Скор, таткото на нејзиното дете.

 
Коментари

коментари