Како да носите МИДИ здолниште ова лето

Ова безвременско модно парче се наоѓа помеѓу хит трендовите веќе неколку сезони со ред.

Идеално е тоа што може да се носи во секое годишно време, а ова лето никако не зсборавајте го вашиот плакар. Ви споделуваме неколку шик модни комбинации кои ќе ви помогнат како оваа врела сезона да го искомбинирате на нов женствен и разигран начин..
Коментари

коментари