Кара Делевин во прозирен фустан од Atelier Versace на премиерата на Valerian во Мексико

Манекенката и актерка во подем која моментално е на турнеа околу светот каде го промовир нејзиниот најнов филм “Valerian And The City of Thousand Planets” во кој ја има главната улога, вчера отпатува во Мексико каде одржа уште една премиера. Таа повторно беше во центарот на вниманието овој пат облечена во прозирен фустан на модната куќа Atelier Versace во футуристички стил.
Коментари

коментари