Катарина Ивановска ужива на Карибите (фото)

Македонскиот топ-модел Катарина Ивановска во моментов е на островот Куракао, кој се наоѓа во Карипското Море.

– Животот е одмор, напиша Ивановска на Инстаграм, каде што секојдневно споделува нови фотографии од рајскиот остров.




Коментари

коментари