Кендал Џенер се разголи во тајната градина на La Perla

Италијанската модна куќа La Perla ја понесе својата муза во тајната градина во која доминираа долната облека и луксузните ташни.

Моделот позираше за новата колекција носејќи ги најновите парчиња од колекцијата кои вклучуваат одела, долна облека, секси фустан и модни додатоци. Кампањата занесуваше преку прекрасните сонливи пејсажи исполнети со зеленило, егзотични цвеќиња и овошја.
Коментари

коментари