Ким го намалила струкот на 60 сантиметри и се враќа на старите навики, пред разбојништвото

Со намален струк, платинсто русокоса коса, реалити ѕвездата во црно бикини позираше пред огледалото. 

Тоа што најмногу им влезе во очи на останатите, бидејќи на нејзините голотии веќе сите се навикнати, е луксузното парче накит на нејзиниот врат.

Ким задоволна од себе, што успеала да ги намали килограмите и да си го врати малиот струк, со драматична шминка и супер секси црно бикини ја објави фотографијата со опис „Forgot to post this last night“.

Таа после разбојништвото кое го доживеа во Париз во 2016 година, кога и беше украден накит во вредност од 10 милиони долари, рече дека им дошло крај на деновите кога таа ќе носи и објавува скапоцености, но очигледно и тоа имало крај.

 
Коментари

коментари