Ким Кардашијан ги изненади своите фанови

Мега популарната ријалити ѕвезда која го започна трендот на контурирање сподели вест со која ги израдува своите фанови. Ким Кардашијан денес важи за една од највлијателните beauty influenceрки која својот начин на шминкање во претвори во феномен кок почнаа да го копираат сите девојки ширум светот што ги претвори во нејзини мини клонови.

 

Откако неодамна заедно со својата помлада сестра Кајли Џенер се здружија за нејзиниата нова колекција, Ким одлучи и самата да создаде своја сопствена makeup линија а тоа само беше прашање на време.

KKW beauty ќе биде официјално лансирана на 21 јуни и ќе се состои од бројни makeup продукти. Најавата за нејзината нова линија предизвика шок помеѓу нејзините обожаватели и уште поголемо нетрпение.

https://www.instagram.com/p/BVSfp12loy2/?taken-by=kimkardashian
Коментари

коментари