Ким Кардашијан во провокативно издание го најави новиот козметички производ

Ким Кардашијан повторно можеме да ја видиме во провокативно издание.

Taa  започна со промоција на линијата на козметички производи на Instagram, која ќе започне на 1-ви декември. Како дел од промоцијата, Ким објави фотографија на која таа е гола, прекриена само со светликавиот прав во сребрена и златна боја.

Меѓу производите e сјајот за усни што совршено се вклопува со нејзиниот блескав изглед.

Комбинацијата на сребрена коса и златниот сјај изгледа одлично, а фотографиите од Ким веќе станаа вирални.
Коментари

коментари