КИМ ПОЗИРАШЕ ГОЛА, НО НИКОЈ НЕ ГЛЕДАШЕ ВО НЕЈЗИНИТЕ ГРАДИ: ОВАА ФОТОГРАФИЈА ГО ЗБУНИ ЦЕЛИОТ СВЕТ!

Ким Кардашиан објави нова фотографија од Јапонија, а нејзините следбеници беа целосно збунети.

Имено, најпознатата старлета позираше потполно гола на вечера додека јаде тестении. Сите веднаш се прашуваа која е поентата на сликата, па потоа следеа коментарите.

“Дајте наслов за оваа слика”, “Она е навистина пресмешна”, “Ова е најлошата слика која постои на интернет”, се само дел од коментарите кои се шоткирани од фотографијата.

 

? nudels

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on
Коментари

коментари