Клои Кардашијан најпосле го покажа стомакот

Откако со недели го криеше стомакот од очите на јавноста, Клои Кардаијан на својот Инстаграм профил објави видео, во кое носи тесна маица под која ништо не може да сокрие.

Станува збор за кампања за новата колкеција на очила за сонце, во соработка со брендот “DIFF Eyewear”, за која главна ѕвезда е Клои. Но, нејзините фанови не ги забележаа очилата за сонце, туку нејзиниот стомак, кој на видеото  воопшто не се гледа.

Клои е наводно во петтиот месец од бременоста, но од видеото се забележува дека нејзиниот стомак е рамен. Нејзините обожаватели се соменеваат дека станува збор за монтажа, а некои од нив сметаат дека рекламата е направена на почетокот од бременоста.

 
Коментари

коментари