Колекцијата чевли на Ријана која ги буди сите модни сетила

Легендарниот дизајнер Manolo Blahnik кој е вечен миленик на дамите а најмногу на љубителките на култната серија “Сексот и градот”, трет пат по ред ги спои силите со една од најголемите поп музички ѕвезди на денешницата – Ријана, колекцијата насловена како “So Stoned” ги донесува бајковитите модели на чевли Poison Ivy, Bajan Princess, Purple Chalice и Spice украсени со гламурозни Swarovski кристали.

На чело на промотовните фотографии на кампањата се појави кој ако не самата Ријана.
Коментари

коментари