КОНЕЧНО ГО ПОКАЖА: Ова е момчето на Станија! (фото)

Старлетата и пејачка Станија Добројевиќ конечно го покажа момчето. Таа веќе со месеци ги фотографира неговите раце, мускули, но лицето не сакаше да го покаже.

Сепак конечно одлучи на јавноста да и го покаже партнерот поради кој ја запостави музичката кариера и настапите.

Изгледа старлетата веќе е сигурна во љубовта и веќе нема што да крие.

Извор : Вистина.мк
Коментари

коментари