Курс за совршени ‘зачадени очи’ со Кендал Џенер

Популарниот Ит-модел и ријалити ѕвезда, Кендал Џенер како заштитно лице на луксузниот бренд за убавина Estee Lauder ви открива како да создадете совршен ‘smokey eye’ изглед заедно со модниот уредник на брендот.
Погледнете го видеото каде чекор по чекор ќе откриете како самите можете да го создадете овој секси и неодолив изглед.
Коментари

коментари