Лежерни новогодишни стајлинзи кои не вклучуваат фустани

Доколку сакате да се издвоите од толпата и да блеснете во вашето  најдобро светло а воедно да се чувствувате удобно и во “свој стил” доколку сте една од оние дами која не сака да носи фустан на новогодишната ноќ, тогаш ние ви споделуваме неколку лежерни но супер шик стајлинзи кои ќе направат да изгледате подеднакво елегантно и во празничен дух. Инспирирајте се!
Коментари

коментари