Лили Колинс – кралица на ретро фризурите

Познатата холивудска ѕвезда Лили Колинс секогаш умее да изненади со драстичните промени на својата коса па така секое нејзино јавно појавувањее доста исчекувано со цел да се види со каквов нов изглед таа ќе изненади. Младата актерка е исто така обележана како една од ретките дами од шоу бизнисот која го негува ретро стилот, па најчесто нејзините фризури носат вибрации од времето на стариот холивудски гламур.

 
Коментари

коментари