Чек дис аут
Search


Макси фустани за оваа зима

Ако мислите дека долгите маски фустани припаѓаат на летото и плажите тогаш трендсетерките воопшто не се согласуваат со вас. За оваа сезона тие предлагаат макси фустани со цветни принтови во темни нијанси, долги кадифени футани кои се лизгаат по силуетата и минималистички варијанти во една боја.
Тие ги комбинираат со високи чизми и каубојки, со долги џемпери и кожни јакни, слоевитото комбинирање исто така е тренд кој совршено одговара за студените зимски денови.
Погледнете какви модели нудат high street брендовите.
Коментари

коментари