Меган Фокс заводлива во кампања за долна облека

Холивудската актерка Меган Фокс полека почна да се враќа на сцената и тоа не останува незабележано.

Сексипилната убавица позираше за најновата кампања на брендот Frederick’s Hollywood претставувајќи ги парчињата долна облека за сезоната есен 2017.
Коментари

коментари