Меган Маркл позираше за францускиот Elle по свршувачката со принцот Хари

Познатата актерка Меган Маркл ќе го краси декемвриското издание на францускиот број на магазинот Elle.

Идната припадничка на британското кралско семејство по свршувачката со принцот Хари застана пред камерите во неколку супер стилски комбинации.
Коментари

коментари