Мелита на Инстаграм во долна облека

Водителката Мелита Ракичевиќ е една од нашите јавни лица кои се најактивни на социјалните мрежи и имаат илјадници следбеници.

Таа секогаш знае како да ги почести своите фанови, а сега отиде и чекор подалеку, па на Инстаграм постираше фотографија во долна облека.

Дел од фановите и честитаа на храброста, и и порачаа дека се во исчекување на уште слични фотографии.
Коментари

коментари