Модата на доделувањето на Billboard музичките награди

Во T-Mobile арената во Лас Вегас минатата вечер се одржа спектакуларната церемонија по повод доделувањето на Billboard музичките награди. Освен одличните настапи, бројни ѕвезди воодушевија со своите изгледи на розовиот тепих. Ви ги донесуваме сите изгледи на познатите гости..
Коментари

коментари