Модата на доделувањето на Governors наградите 2017

Вчеравечер холивудската елита се собра на едно место во чест на 9-тото издание на наградите Governors каде беа наградени најдобрите за годината што изминува од страна на Академијата за филмски уметности и науки.

На свеченоста присуствуваа голем дел од познатите ѕвезди од шоу бизнисот меѓу кои Џенифер Лоренс, Ема Стоун, Селма Хаек, Диан Кругер, Мишел Вилијамс, Џастин Тимберлејк, Џејк Гиленхал, Џејмс Франко и многу други. Црвениот тепих блескаше од гламур и елеганција, погледнете како изгкледаа гостите и проследете ги нивните стајлинзи на вечерта.
Коментари

коментари