Модата на гламурозното афтер-парти на наградите „Златен глобус“ 2017

После доделувањето на златните глобуси, ѕвездите го продолија прославувањето во Лос Анџелес на коктел-забавите организирани од познатите списанија како и филмските компании. Некои од нив одлучија цела вечер да блескаат во гламурозните тоалети од црвениот тепих, додека некои се одлучија за по едноставни party варијанти. Погледнете ги нивните изгледи и како тие се забавуваа во текот на ноќта.
Коментари

коментари