Модата на црвениот тепих на VMA 2017

Синоќа целата музичка елита беше собрана во Инглвуд, Калифорнија по повод доделувањето на Видео Музичките Награди – VMA хостирани од MTV каде беа наградени најдобрите таа бранша за изминатата година.

Модните избори на познатите беа екцентрични и впечатливи па доминираа екстравагантни тоалети со светки, деколтеа и тул додека машките гости се одлучија за опуштени кежуал стајлинзи.

Подолу проследете ги сите изгледи од црвениот тепих.
Коментари

коментари