СИВО САКО: must-have есенско парче

После црното сако како втора модна класика доаѓа сакото во сива боја.

Ова модно парче е идеалено за “чист” деловен изглед и секоја дама мора да го поседува во својот плакар. Тоа е супер едноставно за комбинирање поради тоа што се вклопува во сите стилови и бои. Можете да го носите со фармерки, здолништа и фустани а оваа есен е абсолутен хит.
Коментари

коментари