Најдобрите 25 изгледи на доделувањето на Оскарите 2018

Џејн Фона во Balmain

Саорис Ронан во Calvin Klein

Мерил Стрип во Christian Dior

Сандра Булок во Louis Vuitton

Октавиа Спенсер во Brandon Maxwell

Никол Кидман во Armani Privé

Маргот Роби во Chanel

Алисон Џејни во Reem Acra

Лупита Нионго Atelier Versace

Џенифер Лоренс во Christian Dior

Селма Хајек во Gucci

Мери Џ Блајџ во Atelier Versace

Ема Стоун во Louis Vuitton

Грета Гервинг во Rodarte

Хелен Мирен во Reem Acra

Тараџи П. Хенсон во Vera Wang

Гал Гадот во Givenchy

Бети Габриел во Tony Ward Couture

Виола Дејвис во Michael Kors

Лаура Дерн во Calvin Klein

Елза Гонзалес во Ralph Lauren

Алисон Вилијамс во Armani Privé

Зои Доич во Elie Saab

Елизабет Мос во Christian Dior

Џенет Мок во Christian Siriano
Коментари

коментари