Најубавите фризури на Блејк Лајвли

Ѕвездата од серијата “Gossip girl” сеуште носи вибрации од ликот на Серена која беше препознатлива по своите гламурозни руси бранови, Блејк Лајвли убедливо ги има едни од најдобрите фризури на црвениот тепих кој секогаш изгледаат женствено и заводливо.

 
Коментари

коментари