Најдобрите модни комбинации на Емили Ратајковски

Иако најчесто е позната по својата широка палета на костими за капење, познатата манекенка Емили Ратајковски важи за вистинска модна икона. Нејзиниот стил изобилува со шик и тренди парчиња како гламурозни фустани и женствени одела, додека во дневните комбинации најчесто преферира фармерки, маички и опуштени фустани..
Коментари

коментари