Најубавите beauty изгледи од црвениот тепих на наградите ЕМИ 2017

Што се однесува до шминката и фризурите на овогодинешното издание на наградите ЕМИ, познатите дами ротираа околу минимализмот и класичните ретро брановидни и “залижани” фризури.

Ви ги претставуваже најубавите beauty изгледи кои ни оставија особен впечаток..


Коментари

коментари