Чек дис аут
Search


Најубавите летни нијанси на лакови за нокти

Летните нијанси на лакови за нокти се оние во најведри бои и секогаш со радост го дочекуваме лансирањето на новите нијанси од летните колекции. Ви ги презентираме најубавите летни бои и комбинации за маникир и педикир како вашите раце и стапала би биле во складни бои. Постојат безброј комбинации но не сите изгледаат добро заедно, затоа ние решивме да ви ја олесниме дилемата и да ви помогнеме да ја изберете вистинската комбинација која ќе ги нагласи вашите прекрасни летни аутфити.

 Одбравме бои за секакви прилики, викенди поминати со друштвото на луда коктел забава, денови кога сакате да одморите сунчајќи се на егзотичните плажи, или пак елегантни вечери кога сакате да изгледате гламурозно.

ljetni-lakovi-1_840_472 ljetni-lakovi-2_840_472 ljetni-lakovi-3_840_472 ljetni-lakovi-4_840_472 ljetni-lakovi-5_840_472Коментари

коментари