Најубавите РОЗОВИ комбинации на Иванка Трамп

Розовата боја дефинитивно може да се прогласи за хит тренд на оваа година, а никој не ја носеше подобро од советничката на американскиот претстедател – Иванка Трамп.

Таа е една од оние бизнис дами која будно ги следи трендовите, погледнете ги нејзините најстилски комбинации кои се вистинска модна инспирација.
Коментари

коментари