Највпечатливите стајлинзи на Бијонсе кои никогаш нема да бидат заборавени

Кога ќе ја споменеме Бијонсе, веднаш помислуваме на многу екстраваганција, луксуз, гламур, раскош и многу кожа и светки. Музичката ѕвезда навистина знае како да го привлече сето внимание врз себе каде и да се појави и да одбере стајлинг за кој долго ќе се зборува. Многу ја нарекуваат Queen Bey, или кралица мајка пкради свокте појавувања на црвениот тепих и јавни настани кои се секогаш “гласни”.

Ви ги претставуваме највпечатливите стајлинзи на познатата пеачка на кои целиот свет остана со ‘подзината уста’ а таа испиша уште еден лист во модната историја.
Коментари

коментари