Навивачи на Манчестер Јунајтед оставиле писмо – Еве што напишале за Скопје

Четворица навивачи на Манчестер Јунајтед кои за време на натпреварот во рамките на Супер Купот престојуваа во Скопје оставија писмо на својата домаќинка која им го изнајми својот стан.

Еве што пишувало во писмото:

 „Ви благодариме за Вашата гостопримливост. Многу ни се допадна Вашиот стан, но и Скопје. Жал ни е што моравме да останеме толку кратко, но се надеваме дека некогаш повторно ќе се вратиме тука. Со љубов„.
извор: Готви.мкКоментари

коментари