НАВИВАЧИТЕ ШОКИРАНИ: Надал си ја избричи главата! (ФОТО)

Шпанскиот тенисер, Рафаел Надал, ја заврши сезоната порано од очекуваното, по лошите завршници на последните неколку турнири. Интересно е тоа што тој едноставно исчезна од очите на јавноста.

Надал решил да го промени и својот имиџ. Имено, тенисерот веќе нема долга коса, доколку се суди според фотографиите кои се појавија на социјалните мрежи.
Коментари

коментари