Не знаете што да облечете? 5 модни комбинации со кои нема да погрешите

Модните трендови се почесто се менуваат, а модните куќи ги има се почесто и пазарот е презаситен од различни тренди парчиња. Наеднаш се наоѓате во недоумица што е тренди и што да облечете и при премногу облека не знаете што да облечете.

Во моментов има повеќе трендови кои одговараат на различните возрасти и стилови, а ова се пет класични и добитни комбинации со кои нема да погрешите.

САКО + МАИЧКА + ФАРМЕРКИ

ФУСТАН ВО ДЕЗЕН + ЕДНОБОЈНО САКО

МАИЧКА ВО РИГИ + КИЛОТИ

ТЕКСАС КОШУЛА + ЗДОЛНИШТЕ

ЕЛЕК + МАИЧКА + ФАРМЕРКИ
Коментари

коментари