Божествена boho фризура за летни невести

Доколку и вие сте летна невеста која е романтична и сака boho стил, ние ви предлагаме неодолива фризура која е воедно едноставна но и доста поразлична и уникатна од сите други. Во видеото подолу се наоѓа мини туторијал како да ја направите оваа неверојатно лесна фризура за на својот најсреќен ден да заблескате и да бидете поинаква и впечатлива како вистинска летна божица.
Коментари

коментари