Неодолива колекција костими за капење на H&M

Во пресрет на летото high street брендот H&M ја претстави колекцијата ‘Sunshine Style’ во која доминираат едноделни и дводелни бикини наменети за сезоната на уживање на плажа. Моделите се женствени и разиграни во пастелни нијанси и цветни мотиви.
Коментари

коментари