Никол Кидман воодушеви во креација на Zuhair Murad

На австралиската премиера на втората сезона од серијата “Top of the Lake: China Girl” холивудската ѕвезда Никол Кидман заблеска во златна креација од либанскиот миленик на дамите Zuhair Murad која доаѓа од колекцијата на високата мода за есен 2017. Раскошната тоалета ја искомбинира со сандали од Jimmy Choo
Коментари

коментари