Нов бизарен празничен тренд…женски гради како „Рудолф“?

За време на божиќните и новогодишните празници, една од главните традиции се „грдите“ божиќни џемпери, но луѓето за да привлечат внимание секогаш ќе прават нешто поразлично.

Ништо помалку не е и овој „стајлинг“, помалку бизарен тренд кој се појави на социјалните мрежи.

Повеќе жени на своите профили на Инстаграм  објавија фотографии на кои решиле да си ја разголат едната града, маскирана во ирвас. Смешно или невкусно?

Погледнете ги фотографиите од женски гради кои изгледаат како Рудолф и проценете сами.
Коментари

коментари