Новак Ѓоковиќ со неверојатен потек ги изненади сите на Мајами Опен 2016

Новак Ѓоковиќ со неверојатен потек на натпреварот на Мајами Опен кој го играше против Кајл Едмунд. Ја изненади публиката кога го улови топчето и тоа директно во џебот од неговите шорцеви. Погледнете го моментот.
Коментари

коментари