Официјалниот трејлер на “Avengers: Infinity War”

Avengers: Infinity War е еден од најисчекуваните филмови за 2018 година. Пред неколку дена го објави својот официјален трејлер, кој беше вистинска сензација.

Станува збор за новото продолжение на “The Avengers” наречен “Infinity War” во кој повторно ќе ја гледаме познатата актерска екипа, Роберт Дауни Џуниор, Крис Хемсворт, Скарлет Јохансон и други ѕвезди.

Премиерата на филмот “Avengers: Infinity War” се очекува во мај 2018 година. Дотогаш, погледнете го трејлерот.
Коментари

коментари