Освежете го својот стил со цветни блејзери

Оваа пролет наполнете го вашиот плакар со цветни блејзери.

Тие се лесни и совршено се вклопуваат во пролетната и летната сезона.

Боите и цветните дезени на блејзерите се едноставно прекрасни и дефинитивно ќе ве издвојат од масата.

За вечерни комбинации искомбинирајте го со фармерки и високи штикли, а за преку ден одберете патики или балетанки.

Во прилог погледнете ја колекцијата на цветни блејзери за оваа сезона…

cveten-blejzer-02

cveten-blejzer-03

cveten-blejzer-04

cveten-blejzer-05

cveten-blejzer-06

cveten-blejzer-07

cveten-blejzer-08

cveten-blejzer-09

cveten-blejzer-10
Коментари

коментари