Ова е најпопуларното парче облека за овој месец

Модните блогерки уште минатата година одлучија кој моден додаток ќе се носи во јануари 2018 година. Станува збор за младешки фустани на трегери.

Најпознатите светски блогерки, ги преплавија своите профили на Instagram со фустани со трегери. Овој зимскиот тренд можете да го комбинирате со хулахопки во боја на кожа или во црна боја.
Коментари

коментари