Парис Хилтон како модерна Барби за магазинот Galore

Магазинот Galore направи специјално издание на чија насловна се појави 36-годишната милионерка Парис Хилтон.

Таа позираше во неколку различни изданија облечена во светкави и розови тоалети кои наликуваат на оние кои ги носи оригиналната Барби а исто така таа ја искористи приликата да ја промовира својата нова колекција на чевли.

На неколку фотографии Парис позираше заедно со своето момче, актерот Крис Зулка.

“Омиленото нешто ми е да седиме дома заедно. Тој е мојот најдобар пријател и секогаш поминуване одлично време заедно”, изјави Парис.
Коментари

коментари